بکار گیری سیستم ویپ(VoIP) در زمان دور کاری ناشی از کرونا

 بکار گیری سیستم ویپ(VoIP) در زمان دور کاری ناشی از کرونا

 این روزها در شرایط فعلی حاکم بر جامعه که ناشی ازبیماری ویروس کرونا میباشد , اثرات منفی این بیماری همه گیر علاوه بر بسیاری از شئون و روابط  اجتماعی، بر روی کسب و کارها هم  خودش را نشان داده است.  در این ایام که در همه جا بحث دورکاری و فاصله گذاری اجتماعی  تقریبا در همه جای دنیا داغ است با کمک از فن آوریهای نوین که یکی از آنها تماس تلفنی از نوع ویپ(VoIP) میباشد می توانید این روند را به خوبی کنترل کنید.

شاید این سؤال برای شما ایجاد شده باشد که ویپ(VoIP) چیست و چه خصوصیاتی را به دنبال دارد؟! در واقع ویپ(VoIP) یک سیستمی است که با کمک آن برقراری ارتباط خوبی را به صورت صوتی در اختیار دارید. این برقرار ارتباط با گروه مخاطب شما انجام می شود. برای استفاده از آن هم این امکان وجود دارد تا از گوشی همراه و هم تلفن ثابت کمک بگیرید.

با چنین سیستم فوق العاده ای توانایی آن را دارید تا از طریق پهن باند ها با اینترنت ارتباطی پایدار را برقرار نمایید.

ویپ(VoIP) این قابلیت را دارد تا تماس های خود را چه در حالت صوتی، چه به صورت تصویری و حتی با کمک ارسال پیامک هم برقرار نمایید. با ویپ هیچ اختلالی در تماس به وجود نمی آید. راه ارتباط همان خواهد بود و صدا هم به صورت واضح منتقل می شود. اما از مزایای آن دسترسی کامل در هر شرایطی است.

شما تماس مربوط به کسب و کارتان را برقرار خواهید کرد، اما به یاد داشته باشید که برای این ارتباط حتماً نیاز به اینترنت دارید.

بکار گیری سیستم ویپ در زمان دور کاری ناشی از کرونا

با کمک روش مورد نظر مدیریت هزینه ها به نسبت بهتر بوده و کمتر از قبل هم می شود. اگر اینترنت مورد استفاده از نوع پرسرعتی باشد، ویپ مزایای خود را به معنای واقعی اثبات خواهد کرد. همچنین از طریق ایمیل و سیستم ویپ صدای خود را ارسال نمایید. شاید در حالت عادی امکان پذیر نباشد، شما می توانید تنها از یک شماره برای فعالیت های خود بهره ببرید و آن را به عنوان شماره رسمی کاری خود قرار دهید.

در مشاغلی که برقراری ارتباط نقش بسیار مهمی را ایفا می کند، دورکاری یکی از بهترین گزینه ها برای ادامه روند است. در جهت برقراری هرچه بهتر فعالیت های خود تیمی رابه عنوان رهبر انتخاب کنید. تا برنامه ریزی ها و فعالیت های موجود را مدیریت نمایید. برای آنکه از ویپ کمک گرفته شود، باید همه ی کارمندان را تعریف کنید. یکی از تجهیزات مهم به استفاده لپ تاپ یا پی سی به همراه دوربین اشاره دارد.

البته با گوشی تلفن همراه هم در یک مکان مشخص، برای برقراری ارتباط زمان کافی را در اختیار دارید. اما با توجه به کوچک بودن صفحه تلفن همراه امکان مشاهده تمامی جزئیات نبوده و این خود می تواند اختلالی در کارتان ایجاد نماید.

اگر از ویپ در کنار فضای ابری نیز کمک بگیرید، کارها با دقت بیشتری انجام می شوند. به عنوان مثال می توانید از بررسی پرونده های خود آغاز کنید و این اطلاعات را در قالب پروژه ها ارسال نمایید. بنابراین برای افزایش سرعت کار، برقراری ارتباط صحیح و کم هزینه این سیستم را بویژه  برای جلوگیری از انتشار و شیوع ویروس کرونا در ادارات و بانکها  بیشتر توصیه می کنیم.

در همین زمینه بخوانید:

مقابله با ترس روانی از ابتلا به کرونا

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *