لیفت صورت و مراحل مختلف آن

 لیفت صورت و مراحل مختلف آن

با افزایش سن فرد صورت تغییراتی را به خود می بیند که چین و چروک های موجود یکی از مهم ترین آنها خواهد بود که با لیفت صورت از بین می رود.

زمانی که در دوران جوانی قرار دارید صورت هر نوع تغییری را به خود نمی بیند و در اکثر مواقع یک حالت را دارد. اما رفته رفته خط هایی را بر روی صورت خود متوجه خواهید شد که این خط ها نشان دهنده افزایش سن شما خواهد بود. این خط ها یعنی میزان کلاژن سازی در صورت شما کمتر از قبل است. علاوه بر افزایش سن برخورد مداوم نور آفتاب به صورتتان هم می تواند دلیلی برای تغییر وضعیت آن باشد.با مجله زندگی سبز و موفقیت گشنیز همراه باشید تا بطور کوتاه با لیفت صورت و اینکه شامل چه مراحلی می باشد آشنا شویم.

افتادگی ابروها و لیفت

لیفت یا کشیدگی تنها برای صورت نیست ، بلکه شما می توانید هر قسمتی از بدن خود را با چنین کاری تغییر دهید. به عنوان مثال یکی از مهم ترین اجزا در زیبایی صورت ابروها هستند. در صورتی که ابروها با حالت افتاده ای همراه شوند، چهره دچار تغییراتی خواهد شد، در این صورت چهره ای که دارید کمی خسته تر از یک صورت بشاش است.

ابروها زمانی که به صورتی حالت دار هستند و کمی پرپشت تر شما می توانید به آسانی تغییراتی را بر روی آن انجام دهید. لیفت ابرو مخصوص افرادی است که ابروهایی افتاده دارند که توسط یک حالت طبیعی می توانند کمی بالاتر قرار دهند. با کمک انواع ویتامین ها میزان رشد ابروها را بیشتر خواهید کرد. وجود برخی از ویتامین ها میزان رشد را بهتر می کنند.  

در لیفت ابرو، با کمک چنین روش ابروها پرپشت می شوند، تارهایی که تاپیش از این باریک و در هم بودند با کمک یک نظم به حالت کاملاً هاشور زده درخواهد آمد. زمانی که ابروها هاشورزده بنظر آید می تواند یک زیبایی خاصی را برای صورت شما به همراه داشته باشد.  در این روش عضلاتی در اطراف ابروهای شما قرار دارند که با بالا و پایین بردن آنها می توانید انتظار تغییر در وضعیت ابروها را داشته باشید.  در این مرحله مژه مصنوعی در تکمیل شدن مراحل لیفتینگ صورت نیز موثر میباشد.

لیفت صورت با بوتاکس

گاهی اوقات پیش می آید که هیچ روشی بغیر از بوتاکس کارساز نخواهد بود. با روشی که بوتاکس نامیده می شود می توانید عضلاتی که در حالت انقباضی قرار دارند را تغییر دهید. شل شدن هریک از آنها سبب خواهد شد تا حلت چروک موجود از بین برود. برخی از مواقع بر روی ابروها در جایی تزریق بوتاکس را مشاهده می کنید که عضله مربوطه ابرو را به سمت پایین می کشد. با این روش ابروها در حالت بالا قرار خواهند داشت.

تزریق نمودن در زیر پوست

یکی از روش های جوان سازی و لیفت  و از بین بردن چین و چروک صورت را می توانیم به تزریق ژل از نوع اسید هیالورانیک نسبت دهیم که با چنین روشی حجم مربوط به آن بخش از پوست شما تغییر خواهد کرد. رفته رفته این حجم بیشتر می شود و در نهایت سن هم کاهش خواهد یافت. در جاهایی که چروک وجود دارد با افزایش دادن حجم موجود می توانید انتظار یک زیبایی وصف ناپذیر را داشته باشید.

مطالب مرتبط

1 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *