آیا تبلیغات همسان جایگزینی برای تبلیغات بنری به شمار می رود ؟

 آیا تبلیغات همسان جایگزینی برای تبلیغات بنری به شمار می رود ؟

آیا تبلیغات همسان جایگزینی برای تبلیغات بنری به شمار می رود ؟

امروز تمایل داریم تا شما را با تبلیغات همسان بیشتر آشنا سازیم و از طرفی به این موضوع بپردازیم که آیا این تبلیغات جایگزین تبلیغات بنری شده است .  تبلیغات همسان عموما به شکل مطالب پیشنهادی در سایت های مختلف به نمایش در می آید . حتی اکنون می توانید در صفحه ی اصلی سایت ما  ( فان بو ) این مدل تبلیغات را ببینید که زیر اسلایدر قرار داده ایم .

این مدل آگهی ها هزینه کمتری برای تبلیغ دهندگان به همراه دارد و دقیقا از زمانی رشد آن چند برابر شد که هزینه های تبلیغات به شکل چشم گیری رشد کرد و باعث شد تبلیغات بنری گیف به شکل دیگری در سایت های اینترنتی به تصویر کشیده شود . پارسی طرح ایرانیان یکی از شرکت هایی است که در زمینه تهیه و طراحی بنر تبلیغاتی خلاق فعالیت می کند . وقتی با مدیر این شرکت صحبت میکردیم به این نکته اشاره داشت که ما در حال حاضر کاهش شدید سفارشات طراحی بنر را شاهد هستیم خصوصا بنرهای متحرک گیف و یکی از دلایل این موضوع وجود تبلیغات همسان است . البته تعداد سفارشات طراحی مناسب است و تبلیغ دهندگان همچنان به طرح هایی نظیر بنر اینستاگرام و … علاقمند هستند و به دلیل فعالیت تجاری که در این شبکه ها دارند به طراحی بنر متناسب با این شبکه ها احتیاج دارند .

آیا تبلیغات همسان جایگزینی برای تبلیغات بنری به شمار می رود ؟

مدیر محترم این مجموعه در رابطه با این سوال که آیا تبلیغات همسان جایگزین با تبلیغات گیف متحرک شده اند می گوید :

به صورت کوتاه مدت و با کمی اختلاف بله . این تبلیغات جایگزین تبلیغات شده اند . یعنی بیشتر افرادی که در گذشته با بودجه محدود نسبت به تبلیغات اینترنتی کلیکی فعالیت میکردند پس از افزایش قیمت ها روی به تبلیغات همسان آورده اند اما در این میان همچنان شرکت های بزرگ تجاری با تبلیغات گیف حرفه ای فروش محصولات خود را ادامه می دهند که ما در حاضر شاهد حضور بسیاری از این شرکت ها هستیم .

در همین راستا پارسی طرح توانسته است رویکرد حتی صاحبان مشاغلی که برای تبلیغات از نوع همسان استفاده میکنند طرح مناسبی را در نظر بگیرد .  برای این مجموعه که تخصص شان در حوزه طراحی گرافیک است تفاوتی نمیکند که رویکرد افراد به چه سمتی هدایت شود و تبلیغات خود را کدام پلتفرم ایجاد کنند . 

این مجموعه با ایجاد طرح های متنوع برای ساختار و پلتفرم های گوناگون همچنان توانسته رضایت بسیاری از هموطنانی که برای تبلیغات خود به طرح های گرافیکی احتیاج دارند را بر آورده سازد .

در پایان پیشنهاد میکنم به مقاله ای که پارسی طرح ایرانیان جندی پیش منتشر کرده است مراجعه و این مطلب را مطالعه نمایید . ( طراحی بروشور تبلیغاتی متناسب برای کسب و کارها ) و اینجا کلیک کنید و نمونه خوبی در زمینه طراحی وب سایت های برجسته گرافیکی دست یابید .

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

مطالب مرتبط

1 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *