برای زیبایی ظاهری خود نیازی به عمل زیبایی ندارید!

 برای زیبایی ظاهری خود نیازی به عمل زیبایی ندارید!

عمل زیبایی یکی از مهم ترین دغدغه هایی است که این روزها شاید در زندگی هر فردی وجود داشته باشد اما در واقعیت اینطور نیست.

زیبایی از ابتدای خلقت تا به امروز وجود داشته است. برخی از افراد می دانند که از چه زمانی و چگونه این زیبایی خدادادی را حفظ کنند. اما در مقابل برخی از افراد هم هستند که بی توجه بوده و در زمانی که شاید دیرشده به این کار روی می آورند.

برای زیبا بودن نیازی نیست تا شما گران ترین وسایل آرایش را بخرید یا به عمل زیبایی خطرناک روی آورید. به عنوان مثال برخی از افراد برای آنکه لاغر شوند از عمل های لاغری همانند بای پس بهره می برند. این می تواند سیستم بدن شما را بهم بزند. پس دست به کارهای خطرناک نزنید و تا پایان این مطلب با ما در  مجله گشنیز همراه باشید تا راه حل های مناسبی برای خارج شدن از این استرس به شما ارائه دهیم.

لوازم آرایش گران هم تأثیری در زیبایی من ندارند!

رفع کردن چین و چروک ها، جوانسازی پوست و … از جمله کارهایی هستند که شاید شما به آسانی نتوانید با لوازم آرایش آنها را به دست آورید. این علائم هشداری در رابطه با سن شما را می دهد. اما نگران نباشید. یکی از دلایلی که شاید کمی مورد غفلت واقع شده، استفاده از انواع لوازم آرایشی است.

همین لوازم آرایش با توجه به مواد شیمیایی که در درون خود دارند، رطوبت پوست صورت شما را جذب می کنند. رفته رفته آبرسانی کمتر شده و چروک ها بیشتر نمایان می شوند. بنابراین هر چیز گرانی لزوماً باکیفیت نیست. اگر قصد دارید تا از لوازم آرایشی استفاده کنید، حداقل از انواع گیاهی آن کمک بگیرید تا مواد شیمیایی کمتری را به پوست وارد کنید.

برای زیبایی ظاهری خود نیازی به عمل زیبایی ندارید!

آب نقش مهمی در زیبایی صورت دارد!

بله، این یک واقعیست که متأسفانه نادیده گرفته می شود. برای آنکه بتوانید زیبایی خود را دوباره به دست آورید و پوستی شاداب داشته باشید، آب را فراموش نکنید. اگر کیف خود را نگاه کنید یک بطری کوچک از آب را نمی بینید، اما انواعی از لوازم آرایشی در آن وجود دارد. غافل از آنکه تأثیر این آب با قیمت بسیار پایین بیشتر از تمامی لوازم آرایشی با قیمت های بالایی است که در کیف خود دارید.  

با مصرف آب و ادرار، هر نوع سم مضری از بدن شما دفع خواهد شد. همچنین نیاز است تا از میوه ها هم در این آبرسانی به پوست کمک بگیرید. حتی می توانید تکه های میوه تازه همانند خیار یا لیمو را بر روی پوست صورت خود قرار دهید.

کرم ضد آفتاب

یکی از دلایل بسیار مهم در تغییر رنگ پوست صورت و همچنین ایجاد لکه و … تأثیر مستقیم نور خورشید بر روی صورت ماست. پس از مدتی آفتاب سوختگی را هم به آن اضافه کنید. این تأثیرات منفی را به تنهایی می توانید با یک ضد آفتاب با SPF مناسب کنترل کنید. سعی کنید تا صورت و دست های خود را پس از خروج از منزل با ضد آفتاب بپوشانید.

برای زیبایی ظاهری خود نیازی به عمل زیبایی ندارید!

 جایگزین کردن چای سبز با چای سیاه

چای سبز محصول طبیعی چای بوده که شاید از نظر طعمی با ذائقه هر فردی سازگار نباشد اما خواص درمانی زیادی دارد. آنتی اکسیدان ها در این نوع چای به وفور یافت می شوند. این آنتی اکسیدان ها از تخریب سلول ها، بخصوص سلولهای کلاژن ساز جوان کننده نقش بالقوه ای دارند. علاوه بر آن می توانید بسیاری از امراض خود را با مصرف روزانه این چای درمان کنید. چربی های پوست و بدن به دلیل خاصیت چربی سوز بودن توسط نوشیدن این چای پس از مدتی کاهش پیدا خواهند کرد. 

  در همین زمینه بخوانید:

آکنه و زیبایی خانم ها

مطالب مرتبط

1 نظر

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *