در انتخاب کیف برای خود چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

 در انتخاب کیف برای خود چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

در خصوص این که از کدام کیف می توانید برای زیباتر بنظر رسیدن، استفاده کنید، نکات بسیار مهمی وجود دارد. با فراگیری این نکات و رعایت آنها آسیب های ناشی از انتخاب کیف نامناسب به حداقل خواهد رسید.

در انتخاب کیف مناسب برای بدن خود نیاز دارید تا به نحوه ی آویزان ماندن کیف دقت کنید. در واقع کیفی که به بدن شما بیشتر نزدیک باشد، فشار کمتری را به بدن وارد می کند. اثرات این تغییروضعیت را در بلند مدت احساس خواهید کرد. در مواقعی که کیف بر روی دوش شما قرار دارد، باید در قسمت میانی قرار داشته باشد. بنابراین بهترین روش قرار دادن کیف به صورت کج خواهد بود.گفته میشود که اساسی ترین نکته در انتخاب یک کیف این است که کیف شما باید بر اساس فرم بدن انتخاب شود.

سعی کنید تا کیف را بر روی شانه قرار دهید تا حد امکان از در دست گرفتن کیف نیز خودداری نمایید. در صورتی که کیف شما بیش از حد وزن داشته باشد، رفته رفته به اعصاب بر روی دست نیز فشار وارد می کند. این فشار از مچ می تواند به آرنج و حتی به شانه ها هم منتقل شود. سعی کنید تا کیف های شما به دسته ای بلند مجهز باشد. از قرار دادن انواع وسایل در داخل کیف حداً خودداری نمایید. تنها وسایل ضروری را در آن قرار دهید.

در انتخاب کیف مورد علاقه خود باید جزئیات بیشتری را بدانید. یکی از آنها به زنجیری بودن بند کیف باز می گردد. در صورت امکان این زنجیر را حذف نموده و به جای آن از بند کیف چرمی کمک بگیرید. زمانی که در مدت طولانی از بندهای چرمی بهره ببرید مشکلی رخ نخواهد داد. در صورت زنجیری بودن  بند در مدت کوتاهی با فشار بر روی شانه ,شما را اذیت می کند.

 در انتخاب کیف برای خود چه نکاتی را باید رعایت کنیم؟

تأکید می کنیم که پیش از خرید کامل کیف در مغازه آن را بررسی کنید. حتماً کیف را بر روی دوش قرار دهید و کمی راه بروید. این راه رفتن کمک می کند تا متناسب بودن کیف با استایل شما کاملاً مشخص شود. بهتر است تا در زمان انتخاب از کیف هایی انتخاب کنید که به صورت کوچک طراحی شده باشد. هرچه کیف کوچک تر باشد وسایل اضافی در آن قرار نمی گیرد.

طراحی اولیه کیف قرار گرفته بر روی دوش ما در توزیع کردن وزن اصلی آن تأیر زیادی دارد. در واقع می توان گفت که در کیف های بدون ابعاد در توزیع وزن تنها به یک نقطه از بدن شما فشار وارد می آید. سعی کنید تا کیف های با بند پهن را برگزینید. این کیف ها فشار کمتر بر روی شانه ها وارد می آورند. ارتفاع بند باید بلند باشد.

اگر قصد دارید تا کیفی برای کارهای روزمره خود انتخاب کنید، به عنوان مثال کیفی برای ورزش کردن و … از انواع کیف های کوچک می توانید کمک بگیرید. اما این نکته را فراموش نکنید که در بین آنها از کیف های دستی خودداری نمایید. این کیف ها می تواند به مچ دستان شما فشار مضاعفی را وارد نموده و در نهایت درد شدیدی ایجاد کنند. کیف های کمری که نیرو را به کمر شما منتقل کنند از هر نظر بهتر خواهد بود.

در همین زمینه بخوانید:

کیف تان را بر اساس فرم بدن تان انتخاب کنید

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *