گشنیز رویید! سبز زندگی کنیم

 گشنیز رویید! سبز زندگی کنیم

سلامی چو بوی خوش آشنایی!

مجله زندگی سبز و موفقیت گشنیز آمده تا در دنیای پزتلاطم امروزی که انواع استرسها و فشارهای روحی ,روانی و حتی مادی رنگ سیاه و یا تیره ای از زندگی را بر ما بگستراند با شعار سبز زندگی کنیم همان دنیای رنگی که همگان در ذهنمان رویای رسیدنش را میپرورانیم با تاکیدی مضاعف بر رنگ سبز عرضه دارد.

گشنیز(با فتح گ) را انتخاب کردیم تا ترکیبی باشد از گشنیز بعنوان یک سبزی پرخاصیت از زمانهای گذشته تا حال حاضر و همچنین بیان کننده کلمه گشت نیز باشد.چرا که معتقدیم طبیعت و گشت و گذار در آن بعنوان اصلی ترین منبع موفقیت و سرچشمه زندگی انسانها میباشد.

در گشنیز از زندگی و سبزی ها و رنگهای زندگی خواهیم نوشت .از موفقیت و سبک های زندگی ,از فرهنگ و هنر گرفته تا مباحث سلامتی وگردشگری! و تمام سعی مان این است که شعار سایتمان را که “سبز زندگی کنیم” میباشد را در تمام جنبه ها سرلوحه کارمان قرار دهیم. و صد البته که در این راه با استعانت از خالق زیبایی ها پشتمان به حمایت شما عزیزان و دوستان گرامی گرم است.حمایت خودتان را از سایت خودتان گشنیز دریغ نفرمایید.

هرچند که گشنیز فعالیت آزمایشی خود را از چند ماه قبل آغاز نموده و زمان شمار معکوس نیز که در صفحه نخست سایت قرار دادیم آغاز رسمی فعالیت را رو ۱۲ اسفند اعلام نموده ولی بسیار خوشحتایم که توانستیم عمده کارهای اصلی راه اندازی را زودتر از زمان مقرر به پایان برسانیم و دو روز زودتر از موعد اعلامی آغاز بکار گشنیز را جشن بگیریم.

با سپاس

مطالب مرتبط

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *